Firma 29PRO powstała na bazie naszego wieloletniego doświadczenia oraz pasji do branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Właściciel i założyciel firmy Pan Michał Domarańczyk od ponad 10 lat zajmuje się dystrybucją wtryskarek i peryferii. Początkowo swoje doświadczenie zdobywał jako serwisant przy uruchomieniach linii produkcyjnych oraz rozładunkach maszyn. W oparciu o zdobyte doświadczenie w handlu międzynarodowym nawiązał bliską współpracę z zagranicznymi producentami maszyn. Zrozumienie i chęć sprostania potrzebom odbiorców maszyn, stało się wtedy podstawowym wyznacznikiem, a później główną strategią postępowania firmy 29PRO.

Geneza firmy 29PRO sięga roku 2011, gdy do Polski zostały sprowadzone pierwsze wtryskarki kolanowe marki BESTON. Maszyny te łączą w sobie masywne konstrukcje z szybkością i precyzją. Okazało się to być idealnym rozwiązaniem trafiającym w oczekiwania polskich przetwórców.

 

Od 2013 roku firma 29PRO prowadzi pełną dystrybucję wtryskarek BESTON i peryferii dla branży PTS. Zapewnia doradztwo techniczne oraz wsparcie serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne.

Firmę 29PRO wyróżnia indywidualne podejście do zagadnień i problemów produkcyjnych Klienta. Naszym zadaniem jest stanowienie wsparcia oraz wartości dodanej dla naszych partnerów.

Cenimy sobie bliskie relacje oparte na wzajemnym zaufaniu. Na każdym etapie współpracy dbamy o zachowanie najwyższych standardów.